Posted on

پخش زنده 360 درجه

پخش زنده با طعم 360 درجه برای اولین بار

لینک تست مشاهده پخش زنده 360 درجه 

https://ir1.live21.ir/official/360/aram.php  کلیک کنید.

در حال حاضر دوربین ها قادر به گرفتن عکس و یا فیلم در یک مسیر مستقیم ۱۷۰ درجه ای میباشند و اگر شما می خواهید از پشت سرتان نیز تصویر داشته باشید باید از یک دوربین دیگر استفاده کنید تا ۱۷۰ درجه از پشت سرتان را تحت پوشش قرار بدهد. با بکار بردن ۶ دوربین (جلو، عقب، چپ، راست، بالا و پایین) در یک نقطه واحد، شما می توانید از یک نقطه مرکزی از تمام اتفاقاتی که دور تا دورتان در حال وقوع است فیلمبرداری کنید. در حقیقت ویدیوی ۳۶۰ درجه ای به همین معنا است. ترکیبی از ۶ ویدیو که با استفاده از الگوریتم های پیشرفته به هم متصل می شوند و یک ویدیوی واحد بدون هیچگونه مرز جداکننده را تشکیل می دهند. درست مانند این است که شما در مرکز یک گوی قرار دارید و می توانید هر مسیری را تماشا کنید.

 

درحال حاضر دوربین هایی با چند لنز وجود دارند که پوشش 360 درجه ای را از محیط دارند و شما میتوانید بوسیله این دوربین ها یک پخش زنده 360 درجه داشته باشید .

 

 

لینک تست مشاهده پخش زنده 360 درجه 

https://ir1.live21.ir/official/360/aram.php  کلیک کنید.

 

پخش زنده با طعم 360 درجه

با داشتین یک دوربین 360 و استفاده از سرویس های لایو21  … کاربران شما قادر خواهند بود توسط موبایل یا کامپیوتر پخش زنده 360 درجه شما مشاهده کنند .

با پلیری که در سایت موجود است نیازی به عینک های واقعیت مجازی نیست و تنها با یک مرورگر میتوان پخش زنده 360 درجه را مشاهده کرد .

 

اولین ارائه دهنده پخش زنده 360 درجه

برای اولین بار در ارائه دهندگان پخش زنده زیرساخت های برگزاری پخش زنده را با نوع 360 درجه را فراهم کردیم.

 

برای سفارش پخش زنده 360 با ما تماس بگیرید .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *